Më mbaj mend (për 1 muaj)


Çartani - As1 Fjal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As1 Fjal".
3. Video është e këngës "As1 Fjal", por nuk këndohet nga Çartani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Çartani - As1 Fjal (Feat. Kei Si)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Teksti:

Çartani

Teksti:

Doppio-O

Komente

Asnjë Koment

15/08/2019

2019-08-15T16:58:14+01:00Part 1: (Çartani)
Ajo mbon me ekziston
ajo po ma shton jeten
Prej dites qe e kom njoft
kom fillu me njoft veten
E kom ndryshu veshjen
buzqeshjen krehjen benzin rolex-in
Harrova edhe tjetren

Telefoni zan telefoni zan
Me kon po flet qe seen ma ke lan 2x

Ref:
Ti mos mle per pare
se dashnin e kom tmadhe
E di nuk o normale
ama ama dhe nji falje

Part 2: (Kei Si)
Kadal dal,ti djal al
mos luj me zjarr
Se zemren ta kom fal
Prej diten e par
As 1 fjal as 1 fjal
Du me dit me kon je kon
me kon ke dal (eyy,ey)
As 1 fjal,as 1 fjal
frymen ma ke marr
e frymen ma ke zan

Part 3: (Çartani)
Sonte me shoqet ti po kcen
si nuk po tvjen pak gjynah per mu
Zemren ma sose e po mdhem
A po ki problem edhe ti si un
Se zemra don don don don
Edhe un po du du du du
Se zemra ty tdon don don don
Edhe un po tdu du du du

Ref:
Ti mos mle per pare
se dashnin e kom tmadhe
E di nuk o normale
ama ama dhe nji falje

(Kei Si)
Kadal dal,ti djal al
mos luj me zjarr
Se zemren ta kom fal
Prej diten e par
As 1 fjal as 1 fjal
Du me dit me kon je kon
me kon ke dal (eyy,ey)
As 1 fjal,as 1 fjal
frymen ma ke marr
e frymen ma ke zan

Me dasht me kon me mu
Krejt senet qe ti i thu
Duhet me i vertetu (uuu)
Uuu ca thashh
vec duhet ti me mdasht
Nuk du un fjal(aaa)
se shum bukur ti po fol
Un krejt te t’i fal
vec ec ma kadal
Vec ec ma kadal
se frymen ma ke marr

(Kei Si)
Kadal dal,ti djal al
mos luj me zjarr
Se zemren ta kom fal
Prej diten e par
As 1 fjal as 1 fjal
Du me dit me kon je kon
me kon ke dal (eyy,ey)
As 1 fjal,as 1 fjal
frymen ma ke zan
e frymen ma ke marr

Teksti: Çartani & Doppio-O

Ky tekst u dërgua nga Tropojane xp
Më Shumë Këngë Nga Çartani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë