Caspo
Caspo

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  •  Kosovë

Biografia

BIOGRAFIA: Caspo është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Lyrical Son ka pranuar se reperi nga Mitrovica, Casp', është reperi më i shpejtë shqiptar. Lyrical Son tha se Casp' nuk është shumë i komercializuar, por është reperi më i shpejt shqiptar. "I di edhe katër-pesë reperë më të shpejt se sa që jam unë. Reperi më i shpejt është Kasperi (Casp'), i cili vjen nga Mitrovica", ka theksuar Lyrical Son në Top Show. Më datë 21 Maj 2011, Lav'da publikojnë videoklipin "Hardcore", në bashkëpunim me Dr.Mic ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0