A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Ceku është një këngëtar i njohur. Më datë 31 Mars 2013, Ceku publikon videoklipin "Do Te Vij Sonte"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albert Lulja

Gilan G

Mc Mitrovicali

Ramiz Jusufi

Muhamer Duraku-Meli

Shaban Rogaci

Sejdi Sejdiu

Elvis Tenko

Fenix

Mirsad Shabani


Tags: Ceku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019