Më mbaj mend (për 1 muaj)

Çelësi Muzikor

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  99
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Çelësi Muzikor është një festival muzikor e njohur. "Çelësi Muzikor" është një festival mbarëkombëtar i muzikës moderne dhe popullore dhe paraqet një mundësi që artistët të shprehin talentin dhe krijimet e tyre muzikore në të gjitha zhanret e muzikës në gjuhën shqipe. Në festivalin Celesi Muzikor marrin pjesë artistë të ri dhe artistë të njohur të muzikës sonë. Pjesëmarrësit vijnë nga sfera të ndryshme të veprimtarive kulturore, por që kanë lidhje të drejtpërdrejt apo të tërthortë me artin muzi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Evente Të Ngjashme:

Zambaku I Prizrenit

Flaka E Janarit

Videofesti

Akordet E Kosoves

Polifest

Prizreni Music Fest

Kosova Fest

Zhurma Show

Mikrofoni I Artë

Musical-Fest

Tags: Celesi Muzikor, Ziko, Zikotv, Cm, Qelesi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet