A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Celi Uka

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Ferizaj 
  • Residence:
  • Zvicër 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Celi Uka is a popular singer of Traditional Wedding music. Në vitin 2016, Celi publikon albumin "Live 2016". Më datë 31 Mars 2019, Celi Uka publikon videoklipin "Dashnin Tem"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Samson Gjoni

Lind Prizreni

Gasso

Nisret Krasniqi

Hysen Sallauka

Bonsaton

Muaad

Mr.Trimi

Krayzie Xia

Trim Jakupi


Tags: Celi, Celi Uka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019