Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Centaur

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Centaur është një grup artistësh i njohur. Centaur ka dhene shume koncerte dhe te gjitha kane qene live. Prezantimi pare ka qene ne 25 shtator 1992: Live tek Pallati Kultures me Erion Zaloshnjen vokal.Centaur kendon 5 kenge nga keto 3 krijime te grupit dhe cover Knocking on Heavens Door (GNR) and Paranoid Black Sabath. 2 jave me vone koncert recital tek Instituti Arteve (ne ate kohe) sot akademia e arteve. Centaur prezantohen me 15 materiale nga te cilat 11 produksione Centaur dhe 4 cover...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Grupi ARB

Madd Dogs

Minatori

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

7me7

Kadenca Dhe Naseri

Kthjellu

Tempulli G


Tags: Centaur

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet