A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Chainsmokers

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Chainsmokers është një grup këngëtarësh i huaj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Chainsmokers are an American DJ/producer duo consisting of Andrew Taggart and Alex Pall. The EDM-pop duo achieved a breakthrough with their 2014 song "#Selfie", which was a top twenty single in several countries. Their debut EP, Bouquet was released in October 2015 and featured the single "Roses", which reached the top 10 on the US Billboard Hot 100. "Don't Let Me Down" became their first top 5 single there and won the Grammy Award for Best Dance...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Profili

Twitter

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fly Project

Veronicas

Angels Mx

Isa Tkm

Bolahenk

Upa Dance

Reik

Blaugrana

La Nueva Banda Timbiriche

Tmnt


Tags: Chainsmokers, Andrew Taggart, Alex Pall, The Chainsmokers

Chainsmokers në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019