Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chambeh & BimBimma - Përgjithmonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Përgjithmonë".
3. Video është e këngës "Përgjithmonë", por nuk këndohet nga Chambeh & BimBimma.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Chambeh & BimBimma - Përgjithmonë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente

Asnjë Koment

25/04/2021

2021-04-25T19:00:11+01:00

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Përgjithmonë" kënduar nga Chambeh & BimBimma.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Përgjithmonë".

Ky tekst është kërkuar 20 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
20

DËRGO TEKSTIN

Rec: Room6
Mix/Master: Row
Video Produksioni: Alb Films
Powered: Mos Kosova


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Silvana Rusi - Përgjithmonë

ref..
jo asnjehere nuk dita te rri pa ty
jo asnjehere nuk dita tet genjej n'syy

une e di mire qe jeta ime je ti
do jemi dy gjithmon do jemi dy

jo asnjehere nuk dita te rri pa ty
jo asnjehere nuk dita tet genjej n'syy

une e di mire qe jeta ime je ti
do jemi dy gjithmon do jemi dy

pergjithmon une dhe ti
pergjithmon une dhe ti
X2..

pergjithmon ne te dyyy

vers1...
asnjehere se du pa ty
jeten pa ne te du

dashni e madhe kjo melodi
dashni yess u mary mee

asnjehere jeten pa ty se mendoj
asnjehere jeten pa sy kuptoj

une e di mire ne jemi njesoj
njesoj jetojm

ref...
jo asnjehere nuk dita te rri pa ty
jo asnjehere nuk dita tet genjej n'syy

une e di mire qe jeta ime je ti
do jemi dy gjithmon do jemi dy

jo asnjehere nuk dita te rri pa ty
jo asnjehere nuk dita tet genjej n'syy

une e di mire qe jeta ime je ti
do jemi dy gjithmon do jemi dy

pergjithmon une dhe ti
pergjithmon une dhe ti
X2

pergjithmon ne te dyyy...

Adelina Tahiri - Përgjithmonë

Me thuj per zemren tane
Te dua apo t'harroj
Me quaj dhe te çmendur
Por shpirti mund te ndaj se pranoj
Pa ty si te jetoj
Lem ti kerkoj zotit
Gabimet me na i fal ai ne
Kohen me na kthy pas
Prej kur jemi dasht
Prej kur jemi dasht aaa

REF. x2:
Mirupafshim nuk te them
Lamtumira sum pelqen
Du me t'dasht une pergjithmone
Dhe kur fal merzi
Ti je lumturi

T‘doja ty aq shum
Aq sa veten kam humb
Ne rrugt e zemres eci
Po ti aty nuk je
Ndjenjat ku i leee

REF. x2:
Mirupafshim nuk te them
Lamtumira sum pelqen
Kam me t'dasht une pergjithmone
Dhe kur fal merzi
Ti je lumturi

Gjyle Qollaku - Përgjithmonë

Do te vin e shkojn netet pa ne,
asgje sdo te mebetet si kur dje.
Veq nje zemre qe t'ka dash pa hile n'ket bot,
pergjithmon t'ver8 ta thot,
prap kjo zemer vjen te ti me nje lott... ne sy,
te thot "te dua ty"
Porap prap te ti,te ti shpirti pergjithmon,
vjen e gjen qetsi edhe nese ngrihet gjaku ne damar

Shpirti nuk pranon te jemi te ndar,
"Shpirti nuk pranon"
Shpirti nuk pranon te jemi te ndar,
"Shpirti nuk pranon"

zjarren e gjith botes,kthehen n'hiii
qka digjet nje her s'ndizet perseri..
Veq nje zemre qe t'ka dash pa hile n'ket bot,
pergjithmon t'ver8 ta thot,
prap kjo zemer vjen te ti me nje lot... ne sy,
te thot "te dua ty"
Porap prap te ti,te ti shpirti pergjithmon,
vjen e gjen qetsi edhe nese ngrihet gjaku ne damar..

Shpirti nuk pranon te jemi te ndar,
"Shpirti nuk pranon" ...
Shpirti nuk pranon te jemi te ndar,
"Shpirti nuk pranon" ...

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Chambeh:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë