Chaos In Order

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Chaos In Order është një grup artistësh. Në Maj 2009, Chaos In Order marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Nese Do". Në Maj 2010, Chaos In Order marrin pjesë në Top Fest 7 me këngën "Jashte Meje"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Wan Gangsta

P.E.Z

Crunkboys

Down Town

Magma

Armial

Pozitiv Records


Tags: Chaos In Order

Krijo Një Kartolinë