Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Chaos In Order - Nese Do


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/12/2008

2008-12-29T17:21:29

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6
Koha kalon dhe qendroj ne vend jep buzeqeshje qe te gjithe i cmend shkon ne shkolle gjithmone me pertese jeta jote eshte porsi majonez.
sheh ate qe e kishe fiksim , ben ti qesh ne fytyre ske grim me ty tallet dhe kupa u mbush i shkon afer dhe ja rrase me grusht.

ref (2x)
Nese do dicka qe se ke pasur kurre duhet te besh dicka qe nuk e ke bere kurre jeta te ofron miliona mundesi trego sa e frikshme eshte te jesh thjeshte ti.

Ai nevrikoset dhe afer te vjen - u cmende te thote por ty nuk ta ndjen krenare shkon perpara po papritur rreshket si te iku mendja nuk e di as vete , cohesh ne kembe te gjithe qeshin pas sguxon te kthesh koken dhe futesh ne klase profesori i fizikes me koken si veze forca e rendeses i ka ardhe me vonese .

ref (2x)
Nese do dicka qe se ke pasur kurre duhet te besh dicka qe nuk e ke bere kurre jeta te ofron miliona mundesi trego sa e frikshme eshte te jesh thjeshte ti.

Ngritje ulje ka kushdo, por ti je ndryshe mos harro.

Zilja bie pushimi fillon hipi siper bankes me kufje ne dore jo per gje por nuk ke me as bateri si nuk te buzeqesh fati e shkreta ti .

ref(2x)
Nese do dicka qe see ke pasur kurre duhet te besh dicka qe nuk e ke berre kurre jeta te ofron miliona mundesi trego sa e frikshme eshte te jesh thjesht ti.


Ky tekst u dërgua nga Anonim(por Jam Vajze)