Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Chenoa - Somebody Else's Guy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Somebody Else's Guy".
3. Video është e këngës "Somebody Else's Guy", por nuk këndohet nga Chenoa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chenoa - Somebody Else's Guy  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00I can't get off my high horse
and I can't let you go
you are the one who
you are the one
who makes me feel so real
oh! what am I supposed to do
oh! what am I supposed to do, baby
when I'm so hooked up on you
then I realise
oh, I realise
that you are somebody else's guy

Oh, yeah
why you wanna do this to me boy?
somebody else's guy

Can you remember
the times we spent together
sharing our days in the sun
then I found out
that you were somebody else's lover
after all the plans we made
now were shattered

But still I can't get off my high horse
I can't let go
you are the one who makes me feel so real
oh, what am I supposed to do
when I'm hooked so on you
then I realise that you're somebody else's guy

That day in september
I'm sure you can remember
that's when all the stuff hit the fan
you told me a lie and you didn't have an alibi
but baby yet I still cared

You know I loved you so baby
that I can't let go no, no
you are the one who makes me feel so real
oh, what am I supposed to do
when I'm hooked so on you
and realise you're somebody else's guy

You know I loved you so baby
that I can't let you go, no
you are the one who makes me feel so real
ooh what am I supposed to do
when I'm hooked so on you
and then I realise that you're somebody else's guy

Oh, I can't get off my high horse and I can't let go
you are the one who makes me feel so real
oh, what am I supposed to do
when I'm hooked so on you
and realise that you're somebody else's guy

Oh, I can't get off my high horse and I can't let go
you are the one who makes me feel so real
oh, what am I supposed to do


Më Shumë Këngë Nga Chenoa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet