Më mbaj mend (për 1 muaj)

Chenoa - Suena Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

(Duo Con Rosa)

Suena con un manana,
un mundo nuevo,
debe llegar
Ten fe, es muy posible si tu
estas decidido

Suena, que no existen fronteras
y amor sin barreras
no mires atras
Vive con la emocion
de volver a sentir
a vivir la paz

Siembra en tu camino
un nuevo destino
y el sol brillara...
donde las almas se unan en luz,
la bondad y el amor, renaceran

Y el di­a que encontremos
ese sueno, cambiaras,
no habra nadie que destruya
de tu alma, la verdad

Suena con un manana,
un mundo nuevo,
debe llegar
Ten fe, es muy posible si tu,
estasdecidido

Suena con un mundo distinto
donde todos los di­as
el sol brillara
donde las almas se unan en luz
la bondad y el amor, renaceran

Suena, suena tu.....Publikimi: 01/01/2007Më Shumë Këngë Nga Chenoa:


Komente mbi këtë këngëChenoa - Suena
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Suena".
3. Video është e këngës "Suena", por nuk këndohet nga Chenoa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.