Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Chenoa - Encadenada A Ti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Encadenada A Ti".
3. Video është e këngës "Encadenada A Ti", por nuk këndohet nga Chenoa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chenoa - Encadenada A Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Cuando me besas
mi razon me da vueltas
Me sobran fuerzas si tu estas aqui­
Respiro tu alma y ese aroma que vuela
Huele a una fruta de pasion, me huele a ti

Te quiero, te ansi­o, te anhelo y suspiro
Me mueves, me enciendes los cinco sentidos.
Te espero, te sueno, te guardo en silencio
Mi sexto sentido y lo llenes de besos

Encadenada a ti, atada con un nudo fuerte al corazon
Fundida con tu voz, encarcelada entre tus brazos
Encadenada a ti, unida por cada molecula de amor
Yo soy ese eslabon que se conecta con tu cuerpo
Encadenada a ti

Cuando te cuelas por mi sangre y mis venas
Tu me completas la vida y soy feliz
Es como estar flotando lejos de tierra
Y yo no se como explicarte que senti­

Te quiero, te ansi­o, te anhelo y suspiro
Me mueves, me enciendes los 5 sentidos.
Te espero, te sueno, te guardo en silencio
Mi sexto sentido y lo llenes de besos

Encadenada a ti, atada con un nudo fuerte al corazon
Fundida con tu voz, encarcelada entre tus brazos
Encadenada a ti, unida por cada molecula de amor
Yo soy ese eslabon que se conecta con tu cuerpo
Encadenada a ti

Te me cuelas por mis venas
Y no vivo sin tu aliento
Por mi sangre van tus besos
Ardo, muero, asi­.

Encadenada a ti, atada con un nudo fuerte al corazon
Fundida con tu voz, encarcelada entre tus brazos
Encadenada a ti, unida por cada molecula de amor
Yo soy ese eslabon que se conecta con tu cuerpo
Encadenada a ti


Më Shumë Këngë Nga Chenoa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet