Më mbaj mend (për 1 muaj)

Chenoa - This Can't Be Love Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

This can´t be love
because I feel so well
no sob, no sorrow, no sighs

This can´t be love
I get no dizzy spells
my head is not in the skies
my heart does not stand still
just hear it beat
this is too sweet to be love

This can´t be love
because I feel so well
I love to look in your eyes
I love to look in your eyes

This can´t be love
because I fell so well
no sobs, no sorrow, no sighs

This can´t be love
I get no dizzy spells
my head is not in the skies
my heart does not stand still
just hear it beat
t his is too sweet to be love

This can´t be love...Publikimi: 01/01/2007Më Shumë Këngë Nga Chenoa:


Komente mbi këtë këngëChenoa - This Can't Be Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "This Can't Be Love".
3. Video është e këngës "This Can't Be Love", por nuk këndohet nga Chenoa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.