Më mbaj mend (për 1 muaj)

Chenoa - Route 66 Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Well if you ever plan to motor west
travel my way take the highway that´s the best
get your kicks on route 66

Well it winds from chicago to L.A.
more than two thousand miles all the way
get your kicks on route 66

Well it goes to St. Louis, down to Missouri
Oklahoma City looks so, so pretty
you´ll see Amarillo, Gallup, New Mexico,
Flagstaff, Arizona, don´t forget Winonna,
Klingman, Barstow, San Bernardino

If you get hip to this kind of trip
and go take that California trip
get your kicks on route 66

Well it goes to St. Louis, down to Missouri
Oklahoma City looks so, so pretty
you´ll see Amarillo, Gallup, New Mexico,
Flagstaff, Arizona, don´t forget Winonna,
Klingman, Barstow, San Bernardino

If you get hip to this kind of trip
and go take that California trip
get your kicks on route 66

Get your kicks on route 66


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Chenoa:


Komente 0


Chenoa - Route 66
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Route 66".
3. Video është e këngës "Route 66", por nuk këndohet nga Chenoa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.