Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Chenoa - Atrevete  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Ah oh, yeah

El amor es milagro, tan magico y fugaz
Embruja tu corazon, sabe a libertad
Regalo de vida, intenso licor
Atrapalo al vuelo
Es cuestion de valor

Ven y atrevete, seduceme
Soy lo mejor que va a pasarte
Enredame, conqui­stame
Ven y arriesgate
Conectate a mi­

Cuando miro tus ojos, puedo adivinar
Te mueres de ganas, por que disimular
Estas asustado, lo quieres negar
Tu piel ya lo sabe
Tiene que llegar

Ven y atrevete, seduceme
Soy lo mejor que va a pasarte
Enredame, conqui­stame
Ven y arriesgate

Ven y atrevete, seduceme
Ven a alcanzar el universo
Enredame, conqui­stame
Ven y arriesgate
Conectate a mi­

No lo pienses mas
Acercate a mi­
Yo te hare volar
Lanzate al fin

Ven y atrevete, seduceme
Soy lo mejor que va a pasarte
Enredame, conqui­stame
Ven y arriesgate

Ven y atrevete, seduceme (ah oh, yeah)
Ven a alcanzar el universo
Enredame, conqui­stame (conqui­stame)
Ven y arriesgate
Conectate a mi­

Conectate a mi­

Conectate a mi­

Ooh, oh oh oh

Conectate a mi­


Më Shumë Këngë Nga Chenoa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet