Më mbaj mend (për 1 muaj)

Chenoa - Ya Lo Ves Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

ven a ver donde vivo
séptimo sin ascensor
no caben dos aqui no hay sitio

ya lo ves telarañas en el baño
ya lo ves que no llego a fin de mes
ya lo ves el consumo es un atraco
ya lo ves el bolsillo del reves

si me desnudo me ve el vecino
tengo mucha intimidad
no tengo luz pero es divino

ya lo ves pongo velas en el baño
ya lo ves no me quejo del estrés
ya lo ves mira que bien me lo paso
ya lo ves el bolsillo del reves

ouoohh x2

ya lo ves x2

a mi el frio no me afecta
vivo sin calefacción
mmm si hace calor abro la puerta

y ya lo ves me divierto todo el año
ya lo ves que no llego a fin de mes
ya lo ves voy andando a todos lados
ya lo ves el bolsillo del reves

ouooh x5Publikimi: 01/01/2007Më Shumë Këngë Nga Chenoa:


Komente mbi këtë këngëChenoa - Ya Lo Ves
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ya Lo Ves".
3. Video është e këngës "Ya Lo Ves", por nuk këndohet nga Chenoa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.