A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Cher Lloyd

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  22
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Cher Lloyd është një këngëtare e huaj e njohur. Cher Lloyd is an English singer-songwriter, rapper and model. Lloyd rose to fame in 2010, when she finished fourth in the seventh series of The X Factor. Shortly afterwards, Lloyd was signed to Syco Music. Lloyd's debut single "Swagger Jagger" was released in July 2011. The single entered at number one on the UK Singles Chart and number two in the Republic of Ireland. Her second single "With Ur Love" was released on 31 October 2011, featuring ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Safura Alizadeh

Yohanna

Brenda Asnicar

Eleftheria Eleftheriou

Floricienta

Gökçe Kırgız

Valerie Morales

Elena Ristevska

Feride Hilal Akın

Ebru Destan


Tags: Cher Lloyd

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019