Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cher - Mama (When My Dollies Have Babies) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Chorus:
Mama when my dollies have babies
And I am a big lady
Mama will a prince come and take me away

When I said these things I believed in kings
Then I didn't know love could hurt me so
Slowly she replied, tears had filled her eyes
Baby not so fast let your young life last

Chorus

I sang to her in fun, my teens had just began
My age was not the same still we played the game
Her eyes were filled with pride and slowly she replied
Soon enough you'll be a very pretty bride

Chorus

Mama, will the hurt go away deep inside
When I sang this song
My poor world had gone along
All my early dreams has turned to crystal streams
My love it was last and more tears have past
And left me just one thing a tender voice I sing

ChorusNuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Cher:


Komente 0


Cher - Mama (When My Dollies Have Babies)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mama (When My Dollies Have Babies)".
3. Video është e këngës "Mama (When My Dollies Have Babies)", por nuk këndohet nga Cher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.