Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cher - One Honest Man Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

I canÂ’t find a four-leaf cover anymore
I could find it if I wanted to
I believe if you put your mind to something
Well there ainÂ’t anything in this world
You could not do

But I canÂ’t find one honest man
Why canÂ’t I find me one honest man
DonÂ’t understand

The only thing I ever wanted
Was a little bouquet of truth from him
But it gave me all the things
You canÂ’t build love on
And I am on the wrong side
Of a broken heart again

CHORUS:
Why canÂ’t I find one honest man
Why canÂ’t I find me one honest man
DonÂ’t understand

If a little bitty candle
Can light of the darkness
Why canÂ’t it shine itÂ’s way through
IÂ’ve been waiting a very, very, very long time
AinÂ’t no man ever gonna be true

DonÂ’t understand
AinÂ’t there a man for me

Chorus x 3 fadePublikimi: 01/01/2007Më Shumë Këngë Nga Cher:


Komente mbi këtë këngëCher - One Honest Man
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "One Honest Man".
3. Video është e këngës "One Honest Man", por nuk këndohet nga Cher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.