Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cher - I Go To Sleep Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


When I look up from my pillow
I dream you are there with me
Though you are far away
I know you always be near to me

CHORUS:
I go to sleep, sleep
And imagine that you're there with me
I go to sleep, sleep
And imagine that you're there with me

I look around me and feel
That you are ever so close to me
Those tears that fall from my eyes
Bring back memories of you and me

Chorus

I was wrong, I was right
I will love you till the day I die
You alone, you alone and no one else
You were meant for me

When morning comes once more
I have the loneliness you left me
Each day drags by until night
Finally descends on me

ChorusNuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Cher:


Komente 0


Cher - I Go To Sleep
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Go To Sleep".
3. Video është e këngës "I Go To Sleep", por nuk këndohet nga Cher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.