Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cher - Let Me Down Easy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

If you're gonna let me down
Let me down easy
So I won't be too hurt
After you've gone
(After you've gone)
And if you're gonna let me down
Oh, set me down easy
From that special cloud you put me on
(You put me one)

Let me down easy
Let me down slow

And if you're gonna leave me
Oh, honey please me
A memory to soften up the fall
(To soften the fall)
And if you're gonna let me down
Oh, let me down easy
Oh, baby please don't let me down at all

Let me down easy
Let me down slow

And if you're gonna let me down
Oh, set me down easy
Oh, baby please don't let me down at all
(Don't let me down)

Don't let me down
(Don't let me down)
Oh, Don't let me down
(Don't let me down)
Don't let me down
(Don't let me down)
Don't let me down
Nuk kemi video për këtë këngë.


Cher
Publikimi: 01/01/2007


Cher - Let Me Down Easy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Let Me Down Easy".
3. Video është e këngës "Let Me Down Easy", por nuk këndohet nga Cher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Cher:


Komente 0