Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cher - You Take It All Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Every place that we ever knew
Just a time we held on...to
Every space that we ever made
Just a pice of ourselves we...saved

Every light that we ever held
Just the fire from a dark, dark...spell
Every love that we ever crave
Just a thing to be kept and...caged

CHORUS:
(And sometimes)
Oooh you take it all
(And sometimes)
Like the sea takes the land from under my feet
(And sometimes)
Oooh you take it all
(And sometimes)
Like the sea takes the land from under my feet

Every dream that we ever ride
Just a place for our souls to...hide
Every fear that we ever chase
Just the fear of the truth we...face

(chorus 1x)

I made journeys through light
I made journeys through dark
And it's the price I paid
But, I knew from the start
With each beat of my heart
That you just blow me away

(chorus 3x)Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Cher:


Komente 0


Cher - You Take It All
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You Take It All".
3. Video është e këngës "You Take It All", por nuk këndohet nga Cher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.