Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cher - Melody Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Nuk kemi video për këtë këngë.

Melody you're my oldest friend
I can talk to you
What a day it's been
Out there in the madden crush
Another day's gone dying in the dust

Melody, listen for the phone
While I change my clothes
He knows by now I'm home
Three days waiting took its toll
This trying to type and crying's getting old

Melody, remember long summer days
Playing grown ups in the city
Mama saying sweet dreams sleepy heads
Tucked in bed with you, my favorite dolly

Oh Melody, with your raggedy charms
I have looked for love in a stranger's arms
Scared of going home, for what they'll see
You know mama eyes could always look right through
And daddy, he won't be so proud of me
No, they won't understand like you, MelodyPublikimi: 01/01/2007Më Shumë Këngë Nga Cher:


Komente mbi këtë këngëCher - Melody
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Melody".
3. Video është e këngës "Melody", por nuk këndohet nga Cher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.