Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cher - All I Really Want To Do Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Now I ain't lookin'
To compete with you
Beat on, cheat on, mistreat you
Simplify you, classify you
Deny, defy, mystify you

CHORUS:
All I really want to do
Is baby, be friends with you
Baby, be friends with you

Now I ain't lookin'
To fight with you
Frighten you or uptight you
Drag you down or drain you down
Chain you down or bring you down

Chorus

I ain't lookin' to block you up
Dock or rock or lock you up
Analyze you, categorize you
Finalize or advertise you

Chorus

I don't want to straight- face you up
Race or chase or track or trace you
Or disgrace you or displace you
Or define you or confine you

Chorus

Now I don't want to meet your kin
Make you spin or do you in
Or select you or dissect you
Or inspect you or reject you

ChorusNuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/01/2007


Më Shumë Këngë Nga Cher:


Komente 0


Cher - All I Really Want To Do
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "All I Really Want To Do".
3. Video është e këngës "All I Really Want To Do", por nuk këndohet nga Cher.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.