Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Chika

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
Chika është një këngëtar i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alban Emiri

Xhelal Xheladini

Breaker G

Viagra

Nysret Hyseni

Nusran Fera

B-King

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Orhan Zeneli

Burim Kastrati

Tags: Chika, Nora Chika, Qika


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet