Më mbaj mend (për 1 muaj)

Chipsi - Kush Ka Thon (Feat. 2Po2)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

kush ka thonn...kush ka thon...kush ka thon...
chips 2po2..chips 2po2..

2po2:
vimm e nisim e bojm bim repin (bim)
e lypin e gjejn me pshty mllefin (e din)
mjaftojn 2-3 fjal mu bo hit (PRISHTIN)
2po2 chips seni u shit
si cigare n'pazar bilet per udhtar
malliu u servu kapne qitne n'kanar
a vlen a s'vlen qa po thu
garant vlen ma shum se portokallat e tu
producent i thu vetes n'industri
i ki n'qef limonadat ti ksi seni nuk ke ni
se nuk esht prit nga hip-hopi te mrrij ne ket shkall
u tejkalun kufijt ska ma rep per mahall.
Talentat e ri, une i pij,
i marr e i shti, ne ket trip,
ferbeni e la, e une se lash,
apet une bi, hip hop shqip.

Ref.2x

Kush ka thon se na nuk dim me bo rep
kush ka thon se na nuk kemi pare n'xhep
zanin tem e ke ni kur je kon n'djep
qoj durt nalt edhe boni kllleep

chipsi:
sa her qe vina bina diqka qe se keni ni
na kena shmek edhe trip edhe bari pa pi raki
e keni ni edhe keni me ni po jo me bo vet
na e kan bo e kena shti edhe e bina apet
e dini juve kush o chipsi producent
deri dje hit me kerr e tash edhe reper i trent
kategorikisht ma nalt se ju qisi seni skeni mujt me ngu
e keni dhe kini me ni ksi seni kerkush nuk ka pru
puna jem po shihet qe ka pesh edhe vler
shohet e ngohet edhe bon atmosfer
per mangupa per club per RnB e hip hop
e shtyjn zanin qata njerz qe i ki n'top list non stop
a po doni me dit, se se keni prit,
ket flow edhe beet, mu bo hit,
ni sen e kom dit, ko me ju habit,
edhe un jom rrit, n'hip hop shqip.

Ref. chipsi 2x

Kush ka thon se na nuk dim me bo rep
kush ka thon se na nuk kena pare n'xhep
chips 2po2 me t'njejtin koncept
qoni durt nalt edhe boni klleep

kush ka thonn ... kush kush kush
kush ka thon ...chips 2po2 (e ke ni kur je kon n'djep)
durt nalt (edhe boni klleep)
kush ka thon.. nuk dina me bo rep
kush kush kush...
nuk kemi pare n`xhep
chips 2po2
qoj durt nalt edhe boni klleeep

Ref.2x

Kush ka thon se na nuk dim me bo rep
kush ka thon se na nuk kemi pare n`xhep
zanin tem e ke ni kur je kon n`djep
qoj durt nalt edhe boni kllleep


Ky tekst u dërgua nga FatisChipsi
Featuring: 2po2
Publikimi: 25/12/2008


Chipsi - Kush Ka Thon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Ka Thon".
3. Video është e këngës "Kush Ka Thon", por nuk këndohet nga Chipsi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Chipsi:


Komente 0