Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chris Brown - To My Bed

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "To My Bed".
3. Video është e këngës "To My Bed", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - To My Bed  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Heartbreak On A Full Moon"

Komente

Asnjë Koment

31/10/2017

2017-10-31T03:00:02+00:00[Verse 1]
Close the door, I'ma take your clothes off where you are
I turn you on 'cause I love to see you glowin', yeah
I know it's good, I can tell by the way you walk, yeah
I'll pull your close 'cause I love to feel you comin' down, yeah (down)

[Pre-Chorus]
'Cause the mattress is so far away
And my clock is watching, ain't no time to waste (woo, ah)
Since my hands already down your waist
You better show me, that you want it right away 'cause
I'll freak you right, I will
I'll freak you right, I will
I'll stick my tongue
I'll speak that language
Use my foreign skill
My hands all in your hair
Naked before we hit the stairs
Can't even make it there

[Chorus]
No we ain't gon' make it to my bed (yeah, yeah, yeah, yeah)
I know we ain't gon' make it to my bed, no (yeah, yeah, yeah)
Know we ain't gon' make it to my bed (yeah, yeah, yeah)
Tear it up when I get wasted (wasted), now that I got you naked
I know we ain't gon' make it to my bed

[Verse 2]
Yeah, speed inside, lay it down, I'ma eat it up (eat it up)
What's for dessert? Already swervin' on that codeine, yeah
While you drive, girl, get high, I'ma pass the blunt (pass the blunt)
Doin' the most, we on the floor, I might as well go down (ow)

[Pre-Chorus]
'Cause the mattress is too far away (woah)
And my clock is watching, ain't no time to waste (yeah, yeah)
Since my hands already on your waist
You wanna show me, that you want it right away (yeah)
I'll freak you right, I will
I'll freak you right, I will
I'll stick my tongue
I'll speak that language
Use my foreign skill (yeah)
My hands all in your hair
Naked before we hit the stairs
Can't even make it there (ow)

[Chorus]
No we ain't gon' make it to my bed (yeah, yeah, yeah, yeah, yeah)
I know we ain't gon' make it to my bed, no (ooh, yeah, yeah, yeah, make it to my bed)
Know we ain't gon' make it to my bed (yeah, yeah, yeah, my bed)
Tear it up when I get wasted (tear it up), now that I got you naked (I know)
I know we ain't gon' make it to my bed (bed, yeah, yeah, yeah)
I know we ain't gon' make it to my bed, no (yeah, yeah, yeah, my bed)
Know we ain't gon' make it to my bed (ooh, yeah, yeah, yeah, haha)
Tear it up when I get wasted (get wasted)
And I got you naked (oh my)
I know we ain't gon' make it to my

[Verse 3]
Fuckin' up the sheets, girl, you need another mattress
You know how love go, perfectin' 'til you practice
We gon' speed it up, yeah, slow it down
Then your ass up, then your face down
Then you ask me what I'm laughin' for, yeah
And you ain't just somebody on my hitlist
Not like them other bi**hes, tryna tell my business
Pussy water, that drip drip when I put it in her

[Chorus]
No we ain't gon' make it to my bed (yeah, yeah, yeah)
I know we ain't gon' make it to my bed, no (yeah, yeah, yeah, yeah)
Know we ain't gon' make it to my bed (yeah, yeah, yeah, my bed)
Tear it up when I get wasted, now that I got you naked (wasted)
I know we ain't gon' make it to my bed (yeah, yeah, yeah)
I know we ain't gon' make it to my bed, no (yeah, yeah, yeah)
Know we ain't gon' make it to my bed (yeah, yeah, yeah)
Tear it up when I wasted (wasted), now that I got you naked
I know we ain't gon' make it to my


Ky tekst u dërgua nga Breezy2004
Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet