Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chris Brown - Tough Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tough Love".
3. Video është e këngës "Tough Love", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - Tough Love  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Heartbreak On A Full Moon"

Komente

Asnjë Koment

31/10/2017

2017-10-31T03:00:01+00:00Sometimes I get sentimental (sentimental, oh)
And I get all in my head (in my head, oh)
I get caught up in my feelings (I get caught up in my feelings, oh)
And regret the things I said (I said, yeah, yeah)

[REF.:]
It's not magic (magic)
Baby, there's no secret to love (no no, no no no no no)
We used to have it, but I just didn't fight hard enough (yeah, enough, enough)
To hold onto you, no, oh yeah (no, yeah)
Still keep thinking 'bout the way you kiss (way you kiss)
And it's way too hard for me not to sit and reminisce (sit and reminisce)
Love is so tough, make the memories hit so hard (hit so hard, so hard)
Hit so hard, make me wanna think back, make me want that old thing back, oh no no no no (think back, old thing back)

I haven't felt this way in years (this way in years)
I want it all to stop now, girl, I hate to dream about you (about you)
'Cause I don't know how I'm gon' live my life without you, it's so hard, I'm almost in tears (without you, in tears)
But this dangerous game, girl, I've have been playing, can't seem to stop (playing, can't seem to stop)

[REF.:]
It's not magic (it's not magic)
Baby, there's no secret to love (baby, there's no secret to love, oh, woah)
We used to have it, but I just didn't fight hard enough (what happened, baby? Enough, enough)
To hold onto you, no, oh yeah
Still keep thinking 'bout the way you kiss (way you kiss)
And it's way too hard for me not to sit and reminisce (sit and reminisce)
Love is so tough, make the memories hit so hard (hit so hard, so hard)
Hit so hard, make me wanna think back, make me want that old thing back, oh no no no no (think back, old thing back)

Oh, oh, no, no, no, oh, make me want that old thing back (thing back)
Making me wanna reach back (reach back)
Send a text, tell me did you read that? (Read that)
I'm tryna vibe out, can you feel that? (Feel that)

[REF.:]
It's not magic (magic)
Baby, there's no secret to love (no no no no no)
We used to have it, but I just didn't fight hard enough (yeah, enough, enough)
To hold onto you, no, oh yeah
Still keep thinking 'bout the way you kiss (way you kiss)
And it's way too hard for me not to sit and reminisce (sit and reminisce)
Love is so tough, make the memories hit so hard (hit so hard, so hard)
Hit so hard, make me wanna think back, make me want that old thing back, oh no no no no (think back, old thing back)

Oh, no, no, no
Oh, no, no, no


Ky tekst u dërgua nga Breezy2004
Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet