Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chris Brown - BP / No Judgement

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "BP / No Judgement".
3. Video është e këngës "BP / No Judgement", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - BP / No Judgement  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Indigo"

Komente

Asnjë Koment

28/06/2019

2019-06-28T05:00:00+00:00[Part I: BP]

DY Krazy

[REF.:]
Balenciaga, got it for you
Somewhere in the sky, got a clear view
Everything Supreme that we do (Oh)
Everything is Gucci that you do (Oh)
So everything Supreme and BP
Everything Supreme and BP, oh
Oh-oh-oh, BP

Sunshine bright, chillin' in the Summer (In the Summer)
Speedboat out in the land down under (Down under)
We gon' ride through the rain, through the thunder (Yeah)
You see what it is with them ladies, go wonder
Go put it all on the table 'cause you know I'm, I'ma lick it when we lay up
I know you ready and capable, so why don't we try?

Girl, just admit you got that glow
Walkin', modelin' for me, back and forth (Huh)
Wanna show you off, I'm telling everyone I know
Yeah, that's my baby and I know that my bi**h cold
Sorry, you're gorgeous, you're beautiful
In these designer clothes

[REF.:]
Balenciaga, got it for you (Oh-oh)
Somewhere in the sky, got a clear view (Oh, yeah, yeah)
Everything Supreme, that we do (Oh-whoa)
Everything is Gucci that you do (Oh)
So everything Supreme and BP (Yeah, yeah)
Everything Supreme and BP, oh (Yeah, yeah, yeah)
Oh, oh, oh, BP

Girl, you woo me in them Jimmy Choos
And to be specific, you like them Christian Loubs
Let me check you, Bottega, your whole value
I don't want no one else around you
But all my suits, CC my tailor
Get your hair, your nails, your feet and makeup
You in my dreams, I see you when I wake up
Baby, I don't have to fake it, know you the flyest
I can't deny it

Girl, just admit you got that glow (You got that glow)
Walkin', modelin' for me, back and forth (Huh, oh)
Wanna show you off, I'm telling everyone I know
Yeah, that's my baby and I know that my bi**h cold
Sorry, you're gorgeous, you're beautiful (Yeah, yeah)
In these designer clothes

[REF.:]
Balenciaga, got it for you (Oh-oh)
Somewhere in the sky, got a clear view (Somewhere, somewhere, ooh, got it)
Everything Supreme, that we do
Everything is Gucci that you do (Oh)
So everything Supreme and BP (BP)
Everything Supreme and BP, oh (Yeah, yeah, yeah)
Oh, oh, oh (No, no, no)
Oh, oh (Huh) yeah, yeah, yeah, BP

[Part II: No Judgement]

[REF.:]
I won't judge you for what you do tonight (Ooh)
I won't judge you for what you do tonight (Ooh)
I'm tryna share with you, slide, hell yeah
Pass it to the right, you decide, hell yeah (Ooh)
I won't judge you for what you do tonight (Ooh)
I won't judge you for what you do tonight (Ooh)
I'm tryna share with you, slide, hell yeah
Pass it to the right, you decide, hell yeah

You can't be trippin' all the time when we not together
'Cause baby, you be on mind when we not together (Ayy, ayy)
Baby, tell me if the vibe is right (Right)
You know that I can cosign tonight (Ayy)
First place spendin' it on you (On you)
Throw that ass up, alley-oop (Alley-oop)
I'm undefeated with that pussy, cannot lose (Huh, lose)
Just spin around on me like a hula hoop (Hula hoop), yeah, yeah

Jump into the vibe, don't be actin' insecure
I'm tryna get it soon as you hit the door
Interception with the pass, to the house, I'm tryna score
You the cheerleader, pom-poms to the floor, I

[REF.:]
I won't judge you for what you do tonight (Ooh)
I won't judge you for what you do tonight (Ooh)
I'm tryna share with you, slide, hell yeah (Yeah)
Pass it to the right, you decide, hell yeah (Ooh)
I won't judge you for what you do tonight (Ooh)
I won't judge you for what you do tonight (Ooh)
I'm tryna share with you, slide, hell yeah
Pass it to the right, you decide, hell yeah

Hop on my rodeo, no baby, don't need no saddle
You know I'm up, so giddy up, and you know we don't give a f**k
No matter where we go, we can own the city, run for mayor
Easy, Breezy, baby, this a lay up, lay up
It ain't really wrong if you love somebody (Somebody)
Even though you love somebody else ('Body else)
Can you really love somebody? (Somebody)
Thinkin' I should be in love with my f**kin' self

Jump into the vibe, don't be actin' insecure
I'm tryna get it soon as you hit the door
Interception with the pass, to the house, I'm tryna score (Yeah, oh yeah)
You the cheerleader, pom-poms to the floor, I (Oh yeah)

[REF.:]
I won't judge you for what you do tonight
I won't judge you for what you do tonight (I tried to share with you)
I'm tryna share with you, slide, hell yeah (Oh)
Pass it to the right, you decide, hell yeah
I won't judge you for what you do tonight (I won't)
I won't judge you for what you do tonight (I won't)
I'm tryna share with you, slide, hell yeah (Share with you)
Pass it to the right, you decide, hell yeah (Yeah)


Ky tekst u dërgua nga Breezy2004
Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet