Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chris Brown - You Like That

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "You Like That".
3. Video është e këngës "You Like That", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - You Like That  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Indigo"

Komente

Asnjë Koment

28/06/2019

2019-06-28T05:00:05+00:00Girl, I need you to get in the vibe, but you don't even try
You are the one that I want, yeah, you know what I like

[Refrain]
Nobody deny it, my bed and your body is callin'
Come sit on this chair, yeah
Come sit on this, let me

Put it in your body
Don't you give this to anybody
This is mine, all mine
You know I can give you life
Girl, you're so exotic
Come on, let's have a private party
Quit puttin' up a fight
You know I know what you like

[REF.:]
So come on and give me that
Give me that, arch your back, let me take control
When the lights down low
When the lights down low
Stop playing with me, this is where you belong
I know you like that though
I know you like that though
Your body on me, quit actin' like you're so shy
When the lights down low
I know you like that though

You got that, got that right
You give me what I like
We put it on the line, you like it

[Refrain]
Nobody deny it, my bed and your body is callin'
Come sit on this chair
Come sit on this, let me

Put it in your body
Don't you give this to anybody
This is mine, all mine
You know I can give you life
Girl, you're so exotic
Come on, let's have a private party
Quit puttin' up a fight (No, no)
You know I know what you like (Ooh)

[REF.:]
So come on and give me that
Give me that, arch your back, let me take control
But when the lights down low (Oh-oh)
When the lights down low
You best stop playing with me, this is where you belong
I know you like that though (Ooh, ooh)
I know you like that though (Yeah!)
Your body on me, quit actin' like you're so shy
When the lights down low (Low, ooh)
I know you like that though (Ooh, ooh)
Give me that, arch your back, let me take control
When the lights down low (Oh)
When the lights down low

Stop playing with me, this is where you belong
I know you like that though
I know you like that though
Your body on me, quit actin' like you're so shy
When the lights down low
I know you like that though


Ky tekst u dërgua nga Breezy2004
Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet