Më mbaj mend (për 1 muaj)


Chris Brown - Temporary Lover

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Temporary Lover".
3. Video është e këngës "Temporary Lover", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - Temporary Lover  (Feat. Lil Jon)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Indigo"

Komente

Asnjë Koment

28/06/2019

2019-06-28T05:00:12+00:00[Intro: Lil Jon & Alicia Meyers]
I wanna thank you, Heavenly Father
For shining your light on me
Here we go (Here we go)

[Chorus: Chris Brown & Lil Jon]
Yeah, okay, okay (Okay, ayy)
Party in the hills, sent the Uber away (Skrrt, skrrt)
Yeah, okay, okay (Okay)
Call your homegirls, they can meet at my place
Yeah, okay, okay (Okay)
Shawty stay fresh, fat ass, small waist (Like damn)
Yeah, okay, okay (Okay)
You ain't gotta go home but you know you can't stay here (Hey)
Okay, okay (Okay)
Okay, okay, okay (Okay, okay, oh)
Okay, okay (Wow)
You ain't gotta go home but you know you can't stay here (Whoa)

[Verse 1: Chris Brown, Lil Jon & Alicia Meyers]
I wanna thank you, for pullin' up tonight-night (Pull up)
I wanna thank you, for givin' it up tonight
I wanna thank you, for doin' it my way, my way, oh baby
I wanna thank you, for livin' in the moment (C'mon!)

[Pre-Chorus: Chris Brown & Lil Jon]
Tomorrow ain't got shit to do with right now (Right now)
Girl, we gon' stay up 'til I take you down (Down, down)
Girl, we gon' go hard 'til they turn the lights off
(Oh-oh-oh-oh-oh, oh)
Don't say it's over, my temporary lover
Oh-oh (What?)

[Chorus: Chris Brown & Lil Jon]
Yeah, okay, okay (Okay, ayy)
Party in the hills, sent the Uber away (Skrrt, skrrt)
Yeah, okay, okay (Okay)
Call your homegirls, they can meet at my place
Yeah, okay, okay (Okay)
Shawty stay fresh, fat ass, small waist (Like damn)
Yeah, okay, okay (Okay)
You ain't gotta go home but you know you can't stay here (Hey)
Okay, okay (Okay)
Okay, okay, okay (Okay, okay, oh)
Okay, okay (Wow)
You ain't gotta go home but you know you can't stay here (Okay)

[Verse 2: Chris Brown, Lil Jon & Alicia Meyers]
I wanna thank you (Ooh), for goin' all out tonight (Yeah)
I wanna thank you, for usin' your mouth tonight (Oh yeah)
I wanna thank you (Oh-whoa), for doin' it my way, my way (My way, you know)
I wanna thank you, for livin' in the moment (C'mon!)

[Pre-Chorus: Chris Brown & Lil Jon]
Tomorrow ain't got shit to do with right now (Right now)
(Ain't got shit to do but right now)
Girl, we gon' stay up 'til I take you down (Down, down, woo)
Girl, we gon' go hard 'til they turn the lights off (Oh-oh-oh-oh-oh, oh)
Don't say it's over (Never), my temporary lover, oh-oh (Oh?)

[Chorus: Chris Brown & Lil Jon]
Yeah, okay, okay (Okay)
Party in the hills, sent the Uber away (Skrrt, skrrt)
Yeah, okay, okay (Okay)
Call your homegirls, they can meet at my place
Yeah, okay, okay (Okay)
Shawty stay fresh, fat ass, small waist (Like damn)
Yeah, okay, okay (Okay)
You ain't gotta go home but you know you can't stay here

[Outro: Chris Brown, Lil Jon & Alicia Meyers]
I wanna thank you (Ooh)
Okay, okay (Okay)
Okay, okay, okay (Okay, okay)
I wanna thank you
Okay, okay (Okay)
You ain't gotta go home but you know you can't stay here (Okay, okay)
I wanna thank you
Okay, okay (Ooh, okay)
Okay, okay, okay (Okay, okay)
I wanna thank you
Okay, okay (Okay)
You ain't gotta go home but you know you can't stay here (Okay)
Turn up, turn up, turn up, turn up (Okay)
Turn up, turn up, turn up, turn up (Come on, okay)
Turn up, turn up, turn up, turn up (Okay)
Turn up, turn up, turn up, turn up (Okay)


Ky tekst u dërgua nga Breezy2004
Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet