Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Chris Brown - Just Fine

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Just Fine".
3. Video është e këngës "Just Fine", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - Just Fine  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Heeyy, huh, mmmm, heey, hold on, hold on

[Verse 1]
We did everything we could do
To try to maake it work (we did, we did babe)
Baby, you look soo confused, cause it feels like,
there was no waaay we could lose (no way, no way babe)
Baby, I just don't know why I can't find
The things you need from me (I can't, I can't girl)
Baby, they know just know what to say, the trying to break us away from one another,
But maybe they're right for a change

[Chorus]
(I think)
God will give you (Someone)
Much better (than me)
Trust me your eyes will be (o.k.)
It will be (alright)
You'll be (just fine, just fine)
I know that baby....

( Verse 2 )
We would disagree constently
On the basic things (we did, we did babe)
You thought that there was someone else,
All along (no way, no way babe)
Baby I want to decide you stay right your side (I can't, I can't girl)
Baby, they know just what to say.
They wanna keep us away from one another
But maybe they're right for a change

[Chorus]
(I think)
God will give you (Someone)
Much better (than me)
Trust me your eyes will be (o.k.) ok
(alright) alright
(just fine) just fine I know baby

[Bridge]
Baby baby can't you see that.. another fella just may be the..kinda man That you need
You deserve it and I know that
I know another love has come your way, just.. listen to me when I say
You'll find him be patient I'll show you

(I think )
God will give you (someone)
So much better (than me)
Trust me
Your life will be (ok)
It'll be (alright)
It'll be (just fine)
Just fine, just fine
Cause I know that baby
(I think )
God will give you (someone)
Someone better (than me)
Trust me girl no mo' pain
(ok) no mo' pain (alright)
It will be (just fine) oooooh

Hey (hey) hey (hey) hey (hey)
(You wanna know why I'm so sure)


Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet