Më mbaj mend (për 1 muaj)

Chris Brown - I Love Myself Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I Love Myself
feat.. Kelis

(Chrous)
I love myself
Ohh....yeah
I cant take this B*tch
Kiss me Chris
(Chris Brown)
Take to myself(Yeah)
Learning (What to do)
So
Kelis is here to sing the
song that is playing (Playing)
I Love Myself
(Kelis)
What the hell is wrong
(What the hell)
with you
What the h-
What the h-

What the hell is
wrong with you
and your sister
So stop Bitch
(Chris Brown)
What is your problem
I know I Love Myself
Just take to the myspace Kelis
(Kelis)
I Love Myself Too
and you can't turn it
around
(Around, Around)
To A-F you get bad grades
Mother-
Mother-
Motherf*cker
(Chris Brown and Kelis)
I Love Myself so back
off bi*ch!Nuk kemi video për këtë këngë.


Chris Brown
Publikimi: 01/01/2007


Chris Brown - I Love Myself
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Love Myself".
3. Video është e këngës "I Love Myself", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:


Komente 0