Më mbaj mend (për 1 muaj)

Chris Brown - She Loves Me Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Intro
yo shay were u benn gurl i bennin callin you so who bout i ride threw there and get yo my lady

Verse:1
i be on the road alot but it doesnt change the way i fill bout you gurl i try yo be there for you all time but i gotta keep my head up and i know that havent been the best but i nkow for a fact

Chorus
she loves me know matter what the people say or do.
she loves me as i love her we got that special chemitry she love me she love she loooves me

Verse:2
know i know u ythink on some new shit but i i think we betta of togtha Shay cuz u mean so much to me and i would do wateva yo spend my loifee with yuo thats how deep it is

Repeat chours 2x

Fading out
Shay i love you
its just hard to
Express how i really fill boutNuk kemi video për këtë këngë.


Chris Brown
Publikimi: 01/01/2007


Chris Brown - She Loves Me
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "She Loves Me".
3. Video është e këngës "She Loves Me", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:


Komente 0