Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Chris Brown - Electric Guitar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Electric Guitar".
3. Video është e këngës "Electric Guitar", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Chris Brown - Electric Guitar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[Verse 1:]
He plays the sweetest melody
When I hear, it takes over me
And I feel every strum of the strings
It reminds me of all the things we used to be
Can't breathe at all cause you're coming

[Chorus:]
Coming through my speaker, speaker
Got me trying to reach you, reach you
But I got to feature, feature, my electric guitar
Right when I'm by you, by you
Every time I'm by him, by him
You're ripping up on the chords, playing my heart
Electric guitar, electric guitar, electric guitar
Electric guitar, electric guitar, electric guitar

[Verse 2:]
It kills me that I can't be with you
Thought I was the key you're playing
Don't know
LyricsI just gotta be the one you let bleed out
Wish I didn't know you
Got me feeling stuck
I can't let you go
Just my luck
Falling down without you
Can you pick me up
And I can get you out my head
Because you're coming

[Chorus:]
Coming through my speaker, speaker
Got me trying to reach you, reach you
But I got to feature, feature, my electric guitar
Right when I'm by you, by you
Every time I'm by him, by him
You're ripping up on the chords, playing my heart
Electric guitar, electric guitar, electric guitar
Electric guitar, electric guitar, electric guitar

[Bridge:]
I'm losing my composure
Okay, game over
You must think that I'm crazy, girl
Please control me with your melody
I'll play it for the world cause I'm your girl and I just wanna hear, so

[Chorus:]
Coming through my speaker, speaker
Got me trying to reach you, reach you
But I got to feature, feature, my electric guitar
Right when I'm by you, by you
Every time I'm by him, by him
You're ripping up on the chords, playing my heart
Electric guitar, electric guitar, electric guitar
Electric guitar, electric guitar, electric guitar


Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet