Më mbaj mend (për 1 muaj)

Chris Brown - Spend It All Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Go 'head, do your dance
I know you see all of this money in my hand
And if you keep on doing it for me
Imma spend it all
And if you keep on doing it for me
Imma spend it all

Go 'head, do your dance
I know you see all of this money in my hand
And if you keep on doing it for me
I will spend it all
And if you keep on doing it for me
I will spend it allPublikimi: 28/04/2011


Më Shumë Këngë Nga Chris Brown:


Komente 0


Chris Brown - Spend It All
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Spend It All".
3. Video është e këngës "Spend It All", por nuk këndohet nga Chris Brown.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.