A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Chriss Lekaj është një autor këngësh dhe artist i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Zzap And Chriss

Lider i labelit

On Records

Profili

Twitter

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


  • Këngët:

» Dërgo Një Këngë »

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Trim Jakupi

Leka

Artan Bakija

Demush Malaj

Baci's

Shkelqim Kosova

Ajet Sinani

Bajram Jakaj

Met Sadiku

Kasso


Tags: Chriss Lekaj, Zzap And Chriss, Christian Lekaj, On Records, Kristijan Leka

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018