A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Christina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
Christina është një këngëtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nerta Veliu

Monika

Rinesa Haliti

Ola Bakalli

Albanita

Jela

Erjona Bushati

Nderona Beqiraj

Anxhela Tafani

Fjolla Ajdini


Tags: Christina

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019