A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Christos Cholidis

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
Christos Cholidis është një këngëtar i huaj i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Pantelis Pantelidis

Nick Kamarera

Berksan

Claude Kelly

Baris Akarsu

Philippe

Ceza

Ismail Yk

Alfonso Herrera

Tose Proeski


Tags: Christos Cholidis, Χρήστος Χολίδης

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019