Më mbaj mend (për 1 muaj)

Chronic

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Chronic është një këngëtar. Denis Rudi ose ndryshe me nofken Chronic u mirr me rep moti ndoshta prej vitit 2003-2004. Nat koh ka bo kang ma shum gangsta apo komercial. Chronic eshte reper dhe ne te njejten koh producent qe nga viti 2007, ne ate vit ai formoi grupin Darkness World me pjestar (CHRONIC, ZOMBIE, FULL MAN dhe VISAR KADROLLI menagjer....) ne ate koh stili qe kendonin ishte GANGSTA por jo shum gjat sepse me kohe antaret e grupit filluan te shperndaheshin per arsye...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

El-Metro

Gezim Berisha

Fatmir Ademi

Dinno

Cufa

Double D

Mr. Babushi

Snero

Rbs

Dr.Rabbit

Tags: Chronics, Chronic, Denis Rudi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet