A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Chronics - E Boj Hot


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/06/2010

2010-06-26T00:18:04

chronics

e boj prap, se di me bo HOT
e boj prap se une jom pimp
qdo nat ti ki mem pas ngat
neper secilin club se di me bo HOT
qdo nat ti ki mu kan tu kcy
ki mu kan tu e thy
jo hala su kry

n'fillim po la vul vul me blling
ajo osht shum stil HOT
e veshun pink
po du spo du
mos um thuj ti veq CHILL
bone qysh t'thom ngom se une
jom ILL emrin tem e din
munesh mem thirr V.I.P
n'shpi kur jom dallona
se gjith n'mes rri ej
krejt ti afroj asnjo se la
e gjaj une momentin
njerzt vin i mledhum per mu
si per Presidentin

shum fell kom hi n'beat
shun sllow jom tu ngjit
po du bashk me mu me mu
edhe ti nihesh njejt
si un afer meje kur t'rrin
munesh mem thirr
mem thirr prap
secilen dit secilen nat
une vi ngat mos ki dert
se kerkush nuk e merr vesh
ti e di qe kur t'um prek une jom KESH

(ref)2X
e boj prap se une jom pimp qdo nat
ti ki mem pas ngat neper secilin club
se di me bo HOT qdo nat ti ki mu kan
tu kcy ki mu kan tu'e thy jo hala su kry

u ba gati ajo gati jem edhe na
e di qe i pelqej e nuk shkon tjeter kah
e di qe ik prej shpis e prind flejt i len
ma din edhe orarin e per mu n'club vjen
u ba gati me shkun jo me nejt urt
po ma then ej qysh je vesh edhe shkurt
pom pelqen qysh po kcen
qysh po bon kllap
pom pelqen qysh po kcen
qysh po bon kllap

kllap me mu edhe ti
n'funksion e mos rri
hap me mu edhe ti
qile njo e nisja pi
po't afrohesh te chronics
edhe ti bohesh chronics
po thu qi ka ma mir
xhama njo qe e bon sick
kom lek nese ti se din qka punoj
kom shmek jom ma i miri kudo qe shkoj
syn qka po pret ah afrohu te un
kapu per mu un per ty
e qoojna deri nfund

(ref)2X
e boj prap se une jom pimp qdo nat
ti ki mem pas ngat neper secilin club
se di me bo HOT qdo nat ti ki mu kan
tu kcy ki mu kan tu'e thy jo hala su kry

20+10 ka mu kan ver e nxet
se osht ver e nxet
se di me bo HOT
20+10 ka mu kan ver e nxet
se osht ver e nxet

chronics chronics.


Lyrics submited by  arreannitKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019