Chrystian

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Chrystian është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 8 Nëntor 2019, Chrystian publikon videoklipin "Bandito", në bashkëpunim me Aniel & Reddin....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Mthirrin Demokrat

Art

Faton Maloku

Albotoxic

Albo 06

Kamikazo

Shoni Shon

Geri Tersi

Orianel

Mikeb


Tags: Chrystian

Krijo Një Kartolinë