Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Ciara - Ooh Baby  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[verse 1]
Everytime I look up
He be slidin' through in the F150 pickup
On them things shinin' with the crazy bangin' system
Laid back reclinin' with his arm up out the window like OOH
Everytime he calls I pick up
When he doesn't I be quick to double check my signal
Hold it out the window and pull up my antenna
Im so gone gotta hit em, Im infatuated wit em
And ooh I never felt this before
[chorus]
Ooh Ooh Baby
Ooh Ooh Baby
Dont know what to do wit chu baby
You just got me actin' so crazy
And I think this could be love
This could be love
Ooh Ooh Baby
Ooh Ooh Baby
I just cant say no to you baby
Whateva you want Im so gone I cant think
And I think it might be love
This could be love
[verse 2]
Say baby you're like
Part of the puzzle that I've been missin' all of my life
You're like a brother but my lover you my get right
Im like an addict gotta have it
When I don't my body goes UH OH, UH NO
See you give me such a good vibe
When the drama sittin' ridin' on the B ride

I'll still be wit ya even if ya pockets aint tight
I may be young but I know love and you're the one
And boy you really got me feelin' so right
[chorus]
[bridge]
Ooh Ooh Baby
Ooh Baby Baby
Got me actin' up
Im diggin' on you
I dont know what to do
Ooh Baby
Ooh Baby Baby
Got me actin' up
Dont know what to do, you got me so in love
Cause Im diggn' on you
Im so in love
[chorus]
[2x]


Më Shumë Këngë Nga Ciara:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet