Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ciara - Next To You

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Next To You".
3. Video është e këngës "Next To You", por nuk këndohet nga Ciara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ciara - Next To You  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00(feat. R Kelly)

[Ciara:]
I hope I don’t make you mad, with what I’m ‘bout to say boy
Here we are once again, and I’m havin second thoughts boy
I’m not messin with your head, but I changed my mind boy
I don’t know why I’m here, the same time I want you near

[Ciara:]
If you want me to leave, I will understand
See I will just have to respect your wishes boy
Cus if I stay aint no tellin what may happen boy
Although you look so good to me, its best that I leave

[Chorus:]
I’m scared of bein next to you, cus of what I think I might do
Boy you turn me on right now, I can’t get down like that right now
I don’t want to disturb the flow this is not my M-O,Hold up, wait a minute, we’re movin way too fast
I want somethin like this here to last.

[R Kelly]
Don’t say no baby, not right now baby, I want you to be my lady, you got me goin’ crazy

[Ciara:]
Well I guess I’ll stay for a minute, then I have to go boy
This moment is so temptin’, right now it’s not what I want boy
Maybe if we just embrace, with a simple kiss boy
But that'll only make things worse, hope I’m not gettin’ on your nerves boy

[Ciara:]
I just want it to be right for the both of us when
You don’t have to say a thing to make me comfortable
Boy, you make me so weak when you look at me
Right now I’m a little confused, I think its best that I refuse

[Chorus]

[Ciara:]
Used to be playin cards or watching a movie
We keep lockin’ eyes boy,now why you tryin to tease me
This room is gettin heatin’ want you open up a window
I think that I should go now, cus I can’t take this no more.

[Chorus x3]

[Ciara:]
im so scraed oh oh.....................im so scared


Më Shumë Këngë Nga Ciara:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet