Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ciara - I Proceed

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Proceed".
3. Video është e këngës "I Proceed", por nuk këndohet nga Ciara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ciara - I Proceed  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[Verse 1:]
It's serious.
I don't care if you're in your car.
I don't care if you're on the dance floor.
And it don't matter who you are.
It takes you over.

[Hook:]
It's crazy what could you be doin (what you doin)?
Tell how come you're not move (why aren't you movin)?
Energy let the music get you high.
It moves you when you see the flashing lights.

[Chorus:]
It feels so good I can't control my waist.
I can't control my hips.
It makes me want to break.
And therefore, I proceed to break it down.
And therefore, I proceed to break it down
And therefore, I proceed to break it down.
And therefore, I proceed to break it down.

[Verse 2:]
I bet you're curious.
How I pop so hard and make my back break.
It's in the beat, why aren't you hearing this?
Hit me so hard you feel the big bass.

Baba, baba, baba, ba, ba

[Hook:]
It's crazy what could you be doin (what you doin)?
Tell how come you're not move (why aren't you movin)?
Energy let the music get you high (get you higher).
It moves you when you see the flashing lights (flashing lights).

[Chorus:]
It feels so good I can't control my waist.
I can't control my hips.
It makes me want to break.
And therefore, I proceed to break it down.
And therefore, I proceed to break it down
And therefore, I proceed to break it down.
And therefore, I proceed to break it down.

[Bridge:]
I'm lookin for my lover.
Someone I can call my,
Dream and like a brother.
Also treats me like a best friend.
He ain't got another, cause I'm the only one for him.
Feels like magic when we're holding hands.
He touch my heart.
It makes me move.
He makes it pop.
And makes me groove.

[Hook:]
It's crazy what could you be doin (what you doin)?
Tell how come you're not move (why aren't you movin)?
Energy let the music get you high (get you higher).
It moves you when you see the flashing lights (flashing lights).

[Chorus:]
It feels so good I can't control my waist.
I can't control my hips.
It makes me want to break.
And therefore, I proceed to break it down.
And therefore, I proceed to break it down
And therefore, I proceed to break it down.
And therefore, I proceed to break it down.

[Bridge:]
I'm lookin for my lover.
Someone I can call my,
Dream and like a brother.
Also treats me like a best friend.
He ain't got another, cause I'm the only one for him.
Feels like magic when we're holding hands.
He touch my heart.
It makes me move.
He makes it pop.
And makes me groove.

[Hook:]
It's crazy what could you be doin (what you doin)?
Tell how come you're not move (why aren't you movin)?
Energy let the music get you high (get you higher).
It moves you when you see the flashing lights (flashing lights).

[Chorus:]
It feels so good I can't control my waist.
I can't control my hips.
It makes me want to break.
And therefore, I proceed to break it down.
And therefore, I proceed to break it down
And therefore, I proceed to break it down.
And therefore, I proceed to break it down.
[repeat and fades out]


Më Shumë Këngë Nga Ciara:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet