Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ciara - The Evolution Of C (Interlude)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "The Evolution Of C (Interlude)".
3. Video është e këngës "The Evolution Of C (Interlude)", por nuk këndohet nga Ciara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ciara - The Evolution Of C (Interlude)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[CiCi]
The past four years in my life have truly been a journey...
So many things about me have changed, my faith is stronger,
I'm much more confident, shook, my jeans feel a lil' different,
A lot of life lessons learned, but no regrets, because I know,
everything has helped me to make the women I am today...


Më Shumë Këngë Nga Ciara:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë