Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ciara - Supernatural

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Supernatural".
3. Video është e këngës "Supernatural", por nuk këndohet nga Ciara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ciara - Supernatural  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Damn, I miss your...touch...kiss.. uh
Touch me.. uh uh uh...right there.. yeah

Verse 1:
I cannot explain this feeling and it's got me scared
I can feel you touching me even when you're not here
Your lips on my neck oh baby your hands in my hair
Then I look around and see, there's nobody here but me
Baby...

Pre-Chorus: (lead)
And I know I'm not crazy it's the way you make me feel
(When I reminisce, reminisce, I can picture it, oh)
I know it's all in my mind (my mind) but baby it feels so real
(And I'm so gone, boy you got me gone....BABY)

Chorus:
When you touch me
When you kiss me
Supernatural, oh so supernatural
When we make love
I'm so in love
Supernatural, oh so supernatural

Verse 2:
Fingertips on the small of my back, boy it gives me chills
Squeeze me til I can barely breathe, I'll succumb to your will
Ooh, I feel you just like the wind as you wash over me
Then I look around and see there's nobody here but Ci
Baby

Pre-Chorus (lead)
And I know I'm not crazy it's the way you make me feel
(When I reminisce, reminisce, I can picture it oh)
I know it's all in my mind (my mind) but baby it feels so real
(And I'm so gone, boy you got me gone....BABY)

Chorus:
When you touch me
When you kiss me
Supernatural, oh so supernatural
When we make love
I'm so in love
Supernatural, oh so supernatural

Bridge
Oh I miss ya wanna kiss ya I need ya love
When I'm all alone I'm thinking about your touch
And I'm so gone, boy you got me on
BABY...

Chorus

Talks:
Ah...08....Neyo...and CiCi...so supernatural....like that


Më Shumë Këngë Nga Ciara:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet