Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ciara - C.R.U.S.H

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "C.R.U.S.H".
3. Video është e këngës "C.R.U.S.H", por nuk këndohet nga Ciara.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ciara - C.R.U.S.H  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00[Spoken]
You know, it's been a while since I felt like this
The last time was high school
But this feeling I think he's so cute
I want to tell him so bad-but I can't
C.R.U.S.H.
Yeah I got one really bad
This is how he makes me feel

He puts the beat in my heart
Every time I see him, thoughts are getting deeper
And I knew from the start yeah, from the “Hi� and “Nice to meet ya�
I was blinded by his features.
Girls said “You're gone�, but I said la, la, la, la, la-la, la, la, la, la
She said “Ci your in love�, but I said na, a, a, a, a-na, a, a, a, a

[Chorus]
C is for your confidence-Boy I love the cool in you
R is for the rumors they make-I wish that they were true
U you put a smile on my face-You're unforgettable
S is for your sexiness
H I gotta have ya!
I gotta crush on you-I love me some you
A big crush on you-I love me some you
A big crush

He knows the right ways to say hey
I can't help to pay attention to everything he says
He says he has fun with me
It's been a while since we could do this, tell me what does it mean?
My girls say “you're gone�-but, aye, I said la, la, la, la, la-la, la, la,
la, la

They say “Ci your in love�-but I say na, a, a, a, a-na, a, a, a, a

[Chorus]
C is for your confidence-Boy I love the cool in you
R is for the rumors they make-I wish that they were true
U you put a smile on my face-You're unforgettable
S is for your sexiness
H I gotta have ya!
I gotta crush on you-I love me some you
A big crush on you-I love me some you
A big crush

I can't control how I'm feeling inside-I'm off the meter
He's always on my mind-been a while since I felt this way-ay-ay
I don't know what to say-ay-ay, when I see him
I get the chills when I look in his eyes-he's so beautiful
He's everything and more-when I see him every day-ay-ay
Hoping he feels the same, am, am-he's a keeper

[Chorus]
C is for your confidence-Boy I love the cool in you
R is for the rumors they make-I wish that they were true
U you put a smile on my face-You're unforgettable
S is for your sexiness
H i gotta have ya!
I gotta crush on you-I love me some you
A big crush on you-I love me some you

Ah, ah, ah, ah, ah, ah, ah, ah
Ah, ah, ah, ah, ah, ah, ah, ah


Më Shumë Këngë Nga Ciara:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet