Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Cigga
  • Emri i Vërtetë:
  • Shpetim Sopjani
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Këndon kryesisht: hip-hop

Cigga është këngëtar. Shpetim Sopjani (CIGGA) eshte nga Prishtina (Vranjevc).

Me date 1 dhjetor 2019, Cigga publikon albumin "Mixtape 13".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet